Saunamistrzowie i Miotełki

“Talent wygrywa mecz, ale praca zespołowa i inteligencja wygrywa mistrzostwa” – Michael Jordan

Najpiękniejszym efektem codziennej pracy jest lojalny zespół. Co tworzy tą wspaniałą atmosferę naszych “Trzech Mioteł”? To nie nowe meble, deski czy zapachy. Sercem są ludzie, którzy tworzą ten zakątek relaksu.

KATARZYNA MARLICA

Przedstawiamy Kierownika operacyjnego oraz saunamistrzyni
Ona stoi na straży porządku i zorganizowania

Pracowita jak pszczółka – tym się charakteryzuje i to doprowadziło ją do miejsca, w którym jest dzisiaj. Punktualność, inicjatywa, przyjazne podejście do ludzi – to kluczowe cechy, które docenia w Niej zespół. Nigdy nie zapomina o kontakcie ze współpracownikami – pyta, czy nie potrzebują pomocy, pochwali, jeśli na to zasłużyli. Wie, że umiejętność uchwycenia potrzeb drugiej osoby, zrozumienie pytań i wątpliwości to klucz do zaopiekowania się naszymi Gośćmi. Kasię spotkacie również w saunie. Z radością prowadzi seanse relaksacyjne oraz aromaterapię. Prywatnie równowagę pozwala Jej zachować podziwianie piękna przyrody z perspektywy roweru.

PATRYK SAJNÓG

Każde królestwo musi mieć odpowiedniego Gospodarza.
Z przyjemnością prezentujemy Wam Patryk Sajnóg – opiekuna naszych zielonych, świętokrzyskich włości saunowych.

Jego energia oraz fachowa wiedza rozsiewa wśród naszych Gości oraz załogi miłość do mistycznego saunowego świata. Czy wiecie, że Patryk Sajnóg jest studentem min. historii oraz prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od najmłodszych lat w saunowym świecie. Od 2016 roku związany z Centrum Termalnym Hotelu Senator. Ambicji i determinacji mu nigdy nie brakowało. Mając 17 lat został jego kierownikiem oraz głównym Mistrzem Ceremonii. Certyfikowany Saunamistrz przez PTS, kursant szkoleń aromaterapii oraz masażu. Członek Polskiego Towarzystwa Saunowego. Popularyzator poprawnego saunowania oraz propagator kultury saunowej. Zwolennik ciszy spokoju oraz harmonijnych rytuałów przy klasycznych aromatach. Lubiący muzykę relaksacyjną, filmową oraz ludowej.

ILONA SKROK

Saunamistrzyni Trzech Mioteł

W każdej rodzinie, również w naszej każdy ma jakąś role. Fachu Saunamistrza uczyła się oczarowana aurą rytuałów saunowych. Od samego początku wiedziała, że to coś co bardzo się jej podoba. Specjalista od rodzinnego saunowania, który z wyczuciem i daną od natury delikatnością zajmuje się najmłodszymi w Trzymiotłowej saunie. Dba o popularyzację rodzinnego saunowania, z wdziękiem wprowadza nowicjuszy dodając im otuchy. Jej seanse pełne pozytywnej energii zachęcają do oderwania się od codziennych trosk. Jej uśmiech szczelnie wypełnia każdy zakamarek naszego zielonego królestwa. Do Trzech Mioteł dojeżdża z Opatowa. Regularnie dopieszcza nas oraz Gości, dokarmiając Krówkami Opatowskimi. Bardzo szybko okazało się, że potrafi odnaleźć się w pełnym wachlarzu zadań jakie stawiane są członkom zespołu Trzech Mioteł. Wspaniała żona oraz mama. Ciepło z domu rodzinnego przeniosła na grunt naszego saunarium.

NINA SAŁAPA

Saunamistrzyni Trzech Mioteł

Nina to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego. Motywuje swoich uczniów do aktywności ruchowej oraz edukuje jak dbać o swoje zdrowie.
Jest również Certyfikowanym Instruktorem Fitness. Swoją fit przygodę rozpoczęła 11 lat temu. Możecie Ją spotkać na różnych zajęciach w jednym z ostrowieckich klubów fitness.
Nina to wulkan energii! Znajduje jeszcze czas na saunowanie i to jakie! Jest certyfikowanym Saunamistrzem przez PTS oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Saunowego. Lubiąca porządek, dbająca o ciepło „domowego ogniska”. Świetnie, łączy rolę żony, matki dwójki dzieci, nauczyciela, instruktora fitness i Saunamistrza.
Uwielbia nowe wyzwania. Jest niezwykle charyzmatyczna, pełna werwy oraz zawsze gotowa do działania. Jej seanse są intensywne, a zarazem pełne niespodzianek. Jej zmysłowe ruchy w rytm muzyki wprawią Was w błogi nastrój. Nie pozwoli nikomu zmarznąć. Zawsze daje z siebie 100% i wkłada we wszystko całe serce.

RAFAŁ SAŁAPA

Saunamistrz Trzech Mioteł


Rafał to absolwent filologii germańskiej na UMCS w Lublinie.
Na co dzień pracuje w biurze jako spedytor międzynarodowy.
Szczęśliwy mąż i tata dwójki dzieci. Wolne chwile spędza w saunie, gdzie znajduje spokój i ukojenie.
Najlepiej odnajduje się w spokojnych, aromatycznych ceremoniach relaksacyjnych, ale równie dobrze bawi się w seansach z żonę, która zaraziła go pasją do saunowania i razem tworzą wybuchową mieszankę. Jest człowiekiem, pracowitym, ciepłym, rodzinnym z duża dozą poczucia humoru. Wszystkie te cechy stara się przenieść do sauny.

TOBIASZ KLECZAJ

Saunamistrz Trzech Mioteł

Tobiasz urodziłem się w 1995 roku i już od 16 lat saunuję! Od blisko czterech lat jest związany z naszym Centrum Termalnym jako saunamistrz. Sauna jest czymś, co jest go życiowym hobby.

– “Kontakt z drugim człowiekiem, możliwość pomocy innym, wprowadzanie kultury poprawnego saunowania i seanse, które przeprowadzam to coś, co daje mi niesamowitą radość i energię. Hotel i sauna to mój drugi dom, wszakże z wykształcenia jestem hotelarzem. Interesuje się psychologią (już niebawem będę instruktorem terapii uzależnień), górskimi wędrówkami, historią i…astrofizyką.
Najważniejszy w saunie jest drugi człowiek i tym się kieruję! :)”

Shopping Cart
X