Królestwo Minerałów - Sauna Błotna Rasul

To miejsce, w którym możesz nakładać na ciało różne kosmetyki. Tu przeprowadzisz orientalny ceremonial RASUL z użyciem błota i glinek.

Korzystanie z łaźni błotnej podzielone jest na kilka etapów:

  • Pokryj szczelnie ciało odpowiednio dobranym dla siebie produktem.
  • Wetrzyj, wklep lub pozostaw do wyschnięcia.
  • Obdarz się troską i cierpliwością, daj czas aby temperatura i bogactwa jakie masz od natury poprawiły Twoją urodę i samopoczucie.
  • Płukanie. Energiczny strumień wody zmyje niewchłonięte pozostałości nakładanych specyfików.

Odwiedź także grotę solną

TEMPERATURA: 45-50 °C
WILGOTNOŚĆ: 85-99 %
CZAS TRWANIA: 5-20 min
KORZYSTAMY BEZ RĘCZNIKA

ZABIEG SAUNA BŁOTNA – RASUL

Sauna przeznaczona dla 1 lub 2 osób

Sauna błotna jest sauną zabiegową uruchamianą na życzenie naszego Gościa po wykupieniu zabiegu. Zabieg błotny RASUL trwa około 40 minut.

UMÓW SIĘ NA ZABIEG JUŻ TERAZ

+48 505 456 335     sauny@trzymiotly.pl

Syberyjska glinka żółta

Żółta glinka zawdzięcza swój żółty kolor bardzo wysokiej zawartości tlenku żelaza. Pierwiastek ten jest bardzo ceniony w pielęgnacji skóry, ponieważ odpowiada za poprawę regeneracji skóry i jest naturalnym antyoksydantem. Żółta glinka posiada właściwości oczyszczające, regenerujące, tonizujące, a także detoksykujące. Glinkę żółtą można polecić w szczególności do cery tłustej, trądzikowej i zanieczyszczonej. Jej cechą charakterystyczną jest intensywniejsze działanie, można ją stosować jako maseczkę do twarzy lub ciała. Ma wygładzające oraz antyseptyczne działanie, jest polecana do cery trądzikowej.

Syberyjska glinka niebieska

Glinka niebieska to naturalna substancja pochodząca z głębi Ziemi. Ten surowiec stanowi naturalną mieszankę substancji mineralnych, a największe wydobycie tej glinki odbywa się w Rosji i na Ukrainie. Znajdziemy w niej aż 39 pierwiastków, przede wszystkim – krzem, glin, żelazo, magnez, potas, sód i wapń w postaci dobrze przyswajanej przez człowieka. Z jej pomocą pozbędziemy się nie tylko trądziku, lecz także migreny, bezsenności i depresji. Glinka niebieska wykazuje ponadto działanie antynowotworowe i odmładzające.

Błoto iłowo – siarczkowe

Mineralne błoto iłowo-siarczkowe z „syberyjskiego Morza Martwego” pełne jest witamin, minerałów, peptydów, antyoksydantów oraz innych substancji biologicznie czynnych. Zawiera 5 razy więcej przeciwutleniaczy niż produkty z arabskiego Morza Martwego, co sprawia że jest od nich o wiele bardziej skuteczne. Błoto iłowo-siarczkowe jest zalecane do stosowania wzabiegach na ciało. Działa detoksykująco i antycellulitowo. Jako środek leczniczy, Błoto syberyjskie używane jest w leczeniu egzemy, łuszczycy, chronicznego reumatyzmu, nerwobóli, artretyzmu, napięcia i bólu mieśni, stresu. W kosmetyce pomaga w głebokim oczyszczaniu skóry, minimalizuje pojawienie się zmarszczek i kompleksowo rewitalizując. Błoto głeboko oczyszcza i przywraca skórze blask.

Shopping Cart
X